Staffing Partner напишіть нам

The Manifest відзначає StaffingPartner як найкраще рекрутингове агентство 2021 року

Знайти ідеального кандидата в IT сфері стає все складніше, і зазвичай закриття вакансій займає багато часу та зусиль. Чи можна пришвидшити та спростити цей процес? Саме для цього ми тут. StaffingPartner — це команда з підбору персоналу світового класу — ми знімаємо з ваших плечей навантаження, щоб ви могли зосередитися на найважливішому — своєму бізнесі.

У світлі ще одного чудового року вся команда StaffingPartner дуже рада повідомити, що ми отримали визнання від The Manifest! За даними платформи, наша компанія входить у ТОП-15 постачальників послуг, які отримали найбільшу кількість зіркових відгуків від клієнтів і партнерів протягом 2021 року!

Ми дуже раді цій перемозі. Щоб дати вам краще уявлення про те, наскільки це важливо для нас, ми розповімо вам трохи більше про нашу історію.

Заснована у 2018 році, компанія StaffingPartner була створена з метою допомогти нашим клієнтам вирішувати їхні проблеми з підбором персоналу в IT-сфері. 

Завдяки цьому унікальному підходу ми співпрацюємо з понад 100 клієнтами з усієї України, Європи та Америки! На сьогоднішній день ми маємо понад 200 000 кваліфікованих кандидатів у нашій базі, закрили майже 1800 вакансій і розширили нашу команду до 40 рекрутерів, які працюють фултайм.

Саме завдяки цим досягненням нас відзначила The Manifest, платформа бізнес-блогів, яка служить довідником для постачальників послуг B2B у всьому світі.

Щиро дякуємо нашим клієнтам за те, що зробили це визнання можливим! Потрібно знайти найкращі IT таланти в свою команду? Ми допоможемо! Зверніться до команди StaffingPartner і почніть роботу вже сьогодні.

Маєте задачу?

Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами
впродовж одного робочого дня.

    Натискаючи кнопку “надіслати”, ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.